نکس ماشین

شرکت نکس ماشین

09190749070 --02136138417

آدرس

تهران-قرچک-پوئینک جنوبی

دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک | خط تولید ساک پارچه ای

مطالب برتر

4.5/5

دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک | خط تولید ساک پارچه ای : به هر مرکز خرید معتبری که مراجعه می کنیم متوجه کیسه های زیبا و رنگارنگ می شویم که نظرها را به خود جلب می کنند. این کیسه ها که امروزه استفاده از آنها در تمامی فروشگاه ها باب شده کیسه های غیربافتی نام دارند و از موادی ساخته می شوند که برخلاف کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر هستند و به محیط زیست آسیبی نمی رسانند.

 

درواقع کیسه های غیربافتی یا همان ساک دستی به دلیل جذابیت و زیبایی که دارند جایگاه ویژه ای را در بین فروشگاه ها و مراکز خرید از آن خود کرده اند. به همین خاطر روزانه شاهد افزایش استفاده از کیسه های غیربافتی هستیم. دستگاه تولید ساک دستی با توجه به طراحی دقیق و مهندسی شده ای که از تکنولوژی اولتراسونیک بهره گرفته است، میتواند نیازهای روزانه بازار ساک دستی را تامین نماید. 

 

معرفی کلی دستگاه دوخت آلتراسونیک ( دستگاه دوخت ساک دستی)

 

کلمه آلتراسونیک به معنی فراصوت می باشد.دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک دستگاهی است که عمل خیاطی و دوخت را به کمک تکنولوژی فراصوت انجام می دهند.

ساک پارچه ای و کاربردهای آن :

 

ساک پارچه ای یک کالای تبلیغاتی است که مثل بیلبورد، یک برند و لوگوی خاصی را تبلیغ می کند. علاوه بر جنبه تبلیغاتی برای آسان تر ساختن امر حمل و نقل اجناس و کالاهای مشتریان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

درحال حاضر استفاده از کیسه پارچه ای بعنوان بهترین روش تبلیغات شناخته شده است و توجه افراد زیادی را به دستگاه تولید کیسه پارچه ای جلب کرده است.

چاپ دستگاه ساک پارچه ای بصورت سیلک اسکرین انجام می شود که در ادامه به توضیح بیشتر آن خواهیم پرداخت. قیمت ساک پارچه ای با توجه به جنس، گرماژ و سایزی که مشتری سفارش میدهد متفاوت است.

معمولا در ماشین آلات تولید کیسه پارچه ای گرماژ های 90 و 60 گرمی تعریف می شود که گرماژ 90 گرمی را برای حمل اجناس سنگین وزن استفاده می کنند.

فرآیند دوخت کیسه آلتراسونیک :

 

فرآیند دوخت در این دستگاه نوعی فرایند چند منظوره است. در حقیقت این دستگاه میتواند بصورت همزمان پارچه ها را برش دهد و درز های آن را بدوزد. به خاطر حرارتی که موقع دوخت به پارچه وارد می کند، محل دوخت را کاملاً مهر و موم می کند و هیچ درزی باقی نمی گذارد. این دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک در حین فعالیت خود اضافات پارچه ها و زواید آن ها را هم از بین می برد.

 

فرآیند دوخت کیسه آلتراسونیک با سرعتی بیش از 600 فوت در هر ثانیه انجام می شود و تمام این مراحل بدون استفاده از هیچگونه سوزن یا نخی انجام می شود و همین امر سرعت و کیفیت کار ها را تا میزان چشمگیری افزایش می دهد.

دوخت کیسه آلتراسونیک

مشخصات دستگاه بگ شاپ (کیسه پارچه ای)

برق دستگاه:3 فاز 16 آمپرتک فاز 25 آمپر
عرض ورودی کار:110cm
موتور ها:استپرAC موتور
توان دستگاه:2KW3 اسب
نوع دوخت : التراسونیکدوخت حرارتی
مجهز :شفت های بادی ، وب گاید(کنترل لبه)کنترل کشش، دوخت دسته پانچی
ابعاد دستگاه:طول:1000cmعرض :200cm
وزن دستگاه:1200kg
نیازمندی ها:6 بار فشار باد

این دستگاه از 3 قسمت ساخته شده است :

  1. منبع تغذیه که قدرت آن 50 تا 60 سیکل در ثانیه می باشد.
  2. مبدلی که دربر دارنده بلورهای پیزو الکتریک است و وظیفه آن تبدیل سیگنال های الکتریکی به ارتعاش های مکانیکی است.
  3. قسمت پشتیبان که وظیفه پشتیبانی از عملکرد قطعات دستگاه را به عهده دارد.

.

ویژگی های ساک پارچه ای :

ساک پارچه ای یکی از هدایای تبلیغاتی به حساب می آید که از طریق دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک  در رنگ ها و سایز های متنوعی تولید و به مشتریان عرضه می شود. این ساک ها قابلیت هر نوع چاپ را با رنگ های متنوع دارند و در دو نوع دسته موزی و دسته بندی وارد بازار می گردند.

دسته این ساک ها در هنگام تولید با استفاده از دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک بر روی آن نصب می شود و دیگر نیاز نیست تعدادی نیروی انسانی را برای نصب دسته های ساک در نظر گرفت. از این ساک های دستی پارچه ای در سمینار ها، نمایشگاه ها و کنفرانس ها استفاده می کنند.

برای مشاهده محصولات

ماشین آلات نساجی

ماشین آلات تکمیل پارچه

انواع دستگاه لمینت پارچه 

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات سی ان سی 

کلیک کنید

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس سلحشوری

4.8/5
نکس ماشین
پیمایش به بالا