نکس ماشین

شرکت نکس ماشین

09190749070 --02136138417

آدرس

تهران-قرچک-پوئینک جنوبی

درباره ما

درباره ما

 

همه چیز از سال 1390 شروع شد، زمانیکه آقای محمد رضا سلحشوری تصمیم گرفت با تاسیس شرکت نکس مجموعه ای را فراهم نماید تا بتواند نیاز صنایع مختلف به ماشین و دستگاه های گوناگون که در بازار کمتر وجود دارند را برآورده نماید.

 

اکنون به لطف توسعه و پیشرفت در صنعت ماشین سازی داخلی در عین حال با بکارگیری تیم پرسنلی متخصص و مجرب طیف وسیعی از ماشین آلات را با کیفیت تایید شده در اختیار مشتریان گرامی مان قرار می دهیم.

 

 

شرکت ماشین سازی تکس طراح، اجرا کننده و سازنده ماشین آلات خاص صنعتی می باشد این مجوعه فعالیت خود را در زمینه های ساخت ماشین آلات مختلف صنایع : صنایع چوب ، فلز، ماشین الات مخصوص، دستگاه های CNC، ماشین آلات نساجی، چرم و مصنوعات و….

با تکیه بر اصول اعتقادی آغاز نموده است و درطول فعالیت خود، همواره کوشیده است نسبت به ارائه بهترین ماشین آلات و خدمات همت گمارده

از آنجایی که ماشین آلات تولیدی در زمره تجهیزاتی هستند که بیشترین کارآیی و کاربرد را داشته و با توجه به کیفیت بالای ماشین آلات سهم بیشتری از بازارهای داخلی را مختص خود نموده اند.

 

 

این شرکت مفتخراست با همکاری متخصصین و کارشناسان باتجربه صنایع مکانیک و با بهره گیری از ارتباطات علمی توانسته نسبت به رفع مشکلات و دغدغه های مدیران و صاحبان صنایع قدم بردارد.

شرکت نکس ماشین در پی سیاست احترام به اعتماد مشتریان در خصوص تامین دستگاه های با کیفیت گام جدیدی در عرضه دستگاه و ماشین آلات صنعتی برداشته و با پوشش نیازها، انتظارات و تقاضای مشتریان به نحو احسنت کوشیده است.

در آینده تعهد ما به این صنعت ادامه دار خواهد بود و منتظر خبرهای خوب از ما باشید.

 

پروژه های ما

چه کارهایی انجام می دهیم؟

 

ما اینجا هستیم تا هر نوع دستگاه یا ماشین آلاتی که مورد نیاز شماست را با توجه به نیازتان برای شما بسازیم. قبول سفارش و طراحی و ساخت و اجرا و نصب ماشین آلات خاص

  • ماشین سازی انواع ماشین آلات صنعتی دارای نمونه خارجی یا داخلی
  • طراحی و ساخت ماشین آلات صنعت نساجی
  • ساخت ماشین آلات صنایع
  • نصب و راه اندازی خطوط تولید و ماشین آلات
  • خدمات مهندسی معکوس
  • ساخت ماشین آلات خاص و سفارشی

محصولات بی انتها با توجه به جزئیات

 

لیست ماشین آلات

پیمایش به بالا