نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع :
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع : ۱۳۹۹/۰۴/۰۳

دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک | خط تولید ساک پارچه ای : به هر مرکز خرید معتبری که مراجعه می کنیم متوجه کیسه های زیبا و رنگارنگ می شویم که نظرها را به خود جلب می کنند. این کیسه ها که امروزه استفاده از آنها در تمامی فروشگاه ها باب شده کیسه های غیربافتی نام دارند و از موادی ساخته می شوند که برخلاف کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر هستند و به محیط زیست آسیبی نمی رسانند.

درواقع کیسه های غیربافتی یا همان ساک دستی به دلیل جذابیت و زیبایی که دارند جایگاه ویژه ای را در بین فروشگاه ها و مراکز خرید از آن خود کرده اند. به همین خاطر روزانه شاهد افزایش استفاده از کیسه های غیربافتی هستیم. دستگاه تولید ساک دستی با توجه به طراحی دقیق و مهندسی شده ای که از تکنولوژی اولتراسونیک بهره گرفته است، میتواند نیازهای روزانه بازار ساک دستی را تامین نماید. 

معرفی کلی دستگاه دوخت آلتراسونیک ( دستگاه دوخت ساک دستی)

کلمه آلتراسونیک به معنی فراصوت می باشد. دستگاه دوخت التراسونیک دستگاهی است که عمل خیاطی و دوخت را به کمک تکنولوژی فراصوت انجام می دهند.

دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک

ساک پارچه ای و کاربردهای آن :

ساک پارچه ای یک کالای تبلیغاتی است که مثل بیلبورد، یک برند و لوگوی خاصی را تبلیغ می کند. علاوه بر جنبه تبلیغاتی برای آسان تر ساختن امر حمل و نقل اجناس و کالاهای مشتریان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

درحال حاضر استفاده از کیسه پارچه ای بعنوان بهترین روش تبلیغات شناخته شده است و توجه افراد زیادی را به دستگاه تولید کیسه پارچه ای جلب کرده است.

چاپ دستگاه ساک پارچه ای بصورت سیلک اسکرین انجام می شود که در ادامه به توضیح بیشتر آن خواهیم پرداخت. قیمت ساک پارچه ای با توجه به جنس، گرماژ و سایزی که مشتری سفارش میدهد متفاوت است.

معمولا در ماشین آلات تولید کیسه پارچه ای گرماژ های ۹۰ و ۶۰ گرمی تعریف می شود که گرماژ ۹۰ گرمی را برای حمل اجناس سنگین وزن استفاده می کنند.

فرآیند دوخت در دستگاه التراسونیک :

فرآیند دوخت در این دستگاه نوعی فرایند چند منظوره است. در حقیقت این دستگاه میتواند بصورت همزمان پارچه ها را برش دهد و درز های آن را بدوزد. به خاطر حرارتی که موقع دوخت به پارچه وارد می کند، محل دوخت را کاملاً مهر و موم می کند و هیچ درزی باقی نمی گذارد. این دستگاه در حین فعالیت خود اضافات پارچه ها و زواید آن ها را هم از بین می برد.

فرآیند دوخت در دستگاه تولید ساک دستی با سرعتی بیش از ۶۰۰ فوت در هر ثانیه انجام می شود و تمام این مراحل بدون استفاده از هیچگونه سوزن یا نخی انجام می شود و همین امر سرعت و کیفیت کار ها را تا میزان چشمگیری افزایش می دهد.

خط تولید کیسه پارچه ای

قسمت های سازنده دستگاه دوخت کیسه آلتراسونیک :

این دستگاه از ۳ قسمت ساخته شده است :

  1. منبع تغذیه که قدرت آن ۵۰ تا ۶۰ سیکل در ثانیه می باشد.
  2. مبدلی که دربر دارنده بلورهای پیزو الکتریک است و وظیفه آن تبدیل سیگنال های الکتریکی به ارتعاش های مکانیکی است.
  3. قسمت پشتیبان که وظیفه پشتیبانی از عملکرد قطعات دستگاه را به عهده دارد.

.

ویژگی های ساک پارچه ای :

ساک پارچه ای یکی از هدایای تبلیغاتی به حساب می آید که از طریق دستگاه تولید ساک پارچه ای در رنگ ها و سایز های متنوعی تولید و به مشتریان عرضه می شود. این ساک ها قابلیت هر نوع چاپ را با رنگ های متنوع دارند و در دو نوع دسته موزی و دسته بندی وارد بازار می گردند.

دسته این ساک ها در هنگام تولید با استفاده از دستگاه تولید ساک پارچه ای بر روی آن نصب می شود و دیگر نیاز نیست تعدادی نیروی انسانی را برای نصب دسته های ساک در نظر گرفت. از این ساک های دستی پارچه ای در سمینار ها، نمایشگاه ها و کنفرانس ها استفاده می کنند.

مطالب مشابه :
برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید