آموزش سالیدورکس

آموزش سالیدورکس : یکی از نرم افزارهای طراحی صنعتی است که کاربرد زیادی در طراحی قطعات قبل از ساخت آنها دارد. میتوانید با سالیدورکس مدل های خود را طراحی و با فرمت های مختلف به نرم افزارهای دیگر انتقال دهید و سپس تبدیل به جی کد به سی ان سی انتقال دهید و به کمک ماشین ابزار cnc به ساخت مدلی که قبلا در سالیدورکس طراحی و تحلیل کرده اید بپردازید.

Solidworks از قوی ترین نرم افزارهای موجود در زمینه طراحی و مدل سازی قطعات صنعتی به شمار می رود.

در این نرم افزار علاوه بر ایجاد مدل سازی سه بعدی از قطعات صنعتی ایجاد مجموعه های مونتاژ پیچیده متشکل از ده ها قطعه دیگر نیز به سادگی امکان پذیر می باشد . با استفاده از این نرم افزارها یک طراح صنعتی به راحتی می تواند از نماهای مختلف یک مدل سه بعدی نقشه های صنعتی تهیه نماید وبه همین منظور کلیه امکانات جانبی که برای ایجاد نقشه های صنعتی مورد نیاز می باشد اعم از انواع استانداردها، نمادهای ویژه اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی فراهم شده است. با ارائه ابزار 2D to 3D از نسخه 200plus به بعد امکان تبدیل ترسیمات دو بعدی به مدل های سه بعدی نیز در این نرم افزار میسر شده است .

مزیت های سالیدورکس (solidworks)

مزیت ویژه سالیدورکس ( solidworks ) بر دیگر نرم افزارهای مدل سازی کارایی بالا و در عین حال سادگی کار با آن می باشد. این نرم افزار از همان المان های بصری و گرافیکی ویندوز جهت ارتباط با کاربر سود می برد و به همین علت کاربران ویندوز به سرعت با محیط کار زیبای آن انس می گیرند.

امکان ورود پرونده های سایر نرم افزارهای طراحی نیز به محیط این نرم افزار فراهم شده است پس از ارائه ابزار ۲D to 3D بسیاری از کاربران نرم افزار های مخصوص ترسیمات دو بعدی نظیر AotoCAd از این نرم افزار جهت تبدیل ترسیمات دو بعدی خود به مدل های سه بعدی استفاده می کنند. این ویژگی و بسیاری از از مزایای دیگر که در این مجال کوتاه امکان بازگو کردن آنها نمی باشد باعث شده است که اکنون شرکت سالیدورکس ( solidworks ) دامنه فعالیت خود را بیش از پیش گسترش داده و از طریق ۲۳۰ نمایندگی به فروش محصولات خود در ۷۰ کشور دنیا بپردازند.

درصـورت تمایل برای مشـاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر باما درتماس باشید

تلفن09190749070
تلفن09120452250
اینستاگرامNexMachine@
ایمیلinfo@nexmachine.ir
منبع این مطلبwww.karencnc.ir

آموزشی

SolidWorksآموزش SolidWorksآموزش سالیدورکآموزش سالیدورکسآموزش سالیدورکس SolidWorksآموزش طراحی صنعتیطراحی صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *