نکس ماشین

شرکت نکس ماشین

09190749070 --02136138417

آدرس

تهران-قرچک-پوئینک جنوبی

ماشین تراش چیست ؟

مطالب برتر

4.5/5

دستگاه تراش یکی از همه کاره ترین ابزارهای ماشینکاری در صنعت تولید است.

در دهه 1950 ماشین تراش CNC ایجاد شد. این فناوری به ماشین آلات این امکان را می داد تا مشخصات را از قبل برنامه ریزی کنند.

تراش ابزاری ماشینی است که برای از بین بردن فلز از قطعه کار مورد استفاده قرار می گیرد تا شکل و اندازه دلخواه را بدست آورد.

از  تراش به طور معمول برای شکل دادن مواد به فرم دلخواه با حذف مواد اضافی از یک قطعه کار استفاده می شود. تراشکاری معمولاً در فلزکاری و ریسندگی فلز استفاده می شود. تراشکاری یکی از مهمترین روشهای حذف مواد در فناوری ساخت است. 

برای مشاهده محصولات

ماشین آلات سیم و کابل 

انواع دستگاه لمینت پارچه

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات سی ان سی

کلیک کنید

تراش CNC

ماشین تراش کامپیوتری با کنترل عددی یا CNC معمولاً مورد استفاده قرار میگیرند زیرا سریع ، دقیق و پیشرفته ترین نوع ماشین تراش هستند. با تراش CNC ، مواد کار شده به آرامی بریده می شوند و در نتیجه یک محصول به زیبایی تمام شده یا یک قطعه پیچیده حاصل می شود. تراشهای CNC حداقل توانایی هدایت ابزار برش را تحت کنترل کد g بر روی 2 محور دارند ، که به آنها X و Z گفته می شود.

ماشین تراش  cncچگونه کار می کند؟

یک ماشین تراش معمولی از تختخواب ، سرستون ، دم دم ، چاک ، برجک ابزار ، کالسکه و دوک برای اهداف تغذیه تشکیل شده است. یک دستگاه تراش قطعه کار را در یک اسپیند می چرخاند در حالی که یک ابزار برش ثابت به قطعه کار نزدیک می شود تا تراشه های آن را برش دهد. به دلیل این هندسه ، تراشکاری برای قطعاتی که دارای تقارن در اطراف برخی از محورها هستند که می توانند در دوک نخ ریسی قرار بگیرند ، ایده آل است.

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس سلحشوری

4.8/5
نکس ماشین
اسکرول به بالا