نکس ماشین

شرکت نکس ماشین

09190749070 --02136138417

آدرس

تهران-قرچک-پوئینک جنوبی

دستگاه شانه تخم مرغ | دستگاه تولید شانه تخم مرغ

مطالب برتر

4.5/5

اهمیت دستگاه شانه تخم مرغ :

 

ماشین سازی نکس ماشین قویترین اولین سازنده دستگاه شانه تخم مرغ مدرن که به طور کامل توسط مهندسان شرکت طراحی و بومی سازی شده که بیشترین تولید با مصرف کمترین انرژی را دارد.

 

محصولات این خط بسیار متنوع بوده و شما می توانید با بستن قالب های متنوع محصولات متنوعی را تولید کنید.

 

 دستگاه شانه تخم مرغ  میتوان در حفظ و نگهداری از تخم مرغ در طی مراحل حمل ونقل، بازاریابی، انبار، توزیع و مصرف دقت و ظرافت بالاتری داشت. همچنین بسته بندی مناسب تخم مرغ و مواد مورد استفاده در بسته بندی آن، ارتباط مستقیمی در حفظ کیفیت تخم مرغ دارد به این دلیل که در پوسته آهکی تخم مرغ روزنه های ریز میکروسکوپی وجود دارد که در حال تبادل با هوای بیرون است. وجود این روزنه ها باعث ثبات بیشتر ترکیبات داخلی تخم مرغ و افزایش ارزش تغذیه ای آن می شود.

 

همچنین باید مد نظر داشت که مواد محافظ تخم مرغ، تمیز و عاری از بو باشند تا سلامت و بهداشت تخم مرغ تضمین شود. پس بسته بندی مناسب می تواند به حفاظت از سرمایه فرد تولید کننده منجر شود، همچنین باید دقت داشت که نحوه طراحی کارخانه بسته بندی تخم مرغ از نظر به حداقل رساندن میزان آلودگی محصول نهایی بسیار مهم و ضروری است.

 

سود خط دستگاه شانه تخم مرغ :

با توجه به این که تولید شانه تخم مرغ یا سینی مقوایی میوه ها از ضایعات می باشد و هیچ هدر رفتی ندارد اگر به دنبال کار و سرمایه گذاری بدون دردسر و سود بخش هستید راه اندازی خط تولید شانه تخمه مرغ می تواند بهترین انتخاب باشد. همچنین اگر حرفه و مهارت ویژه ای ندارید بهترین کار برای شما راه اندازی خط تولید شانه تخم مرغ است!

اگر شما بتوانید ماشین آلات مورد نیاز خود را داشته باشید و شخصا برای خود طراحی و تولید نمایید به این ترتیب این شغل برای شما بسیار سود آور خواهد بود.

دستگاه شانه تخم مرغ :

برای تولید شانه تخم مرغ از خمیر کاغذ، برای تولید انبوه شانه تخم مرغ، سینی های میوه، سینی ظروف لبنیات، سینی های فنجان قهوه، سینی های بطری و … استفاده می شود. فقط با تعویض قالب ها، شما قادر خواهید بود انواع شانه های تخم مرغ های ۳۰ حفره (۲۴، ۲۲،۲۰ و ۱۷ پوندی)، ۱۰ حفره ، ۶ حفره و… را تولید کنید!

مراحل تولید شانه تخم مرغ به ترتیب عبارتند از :

 1. ضایعات کاغذ و مقوا
 2. هیدراپالپینگ
 3. مخلوط کردن پالپ ( میکسینگ)
 4. تغذیه خمیر
 5. قالب گیری
 6. انتقال
 7. خشک کن پیوسته
 8. جمع آوری خودکار، شمارش و دسته بندی
 9. انبار

 سیستم خمیر سازی شامل هیدراپالپر، پمپ خمیر، دستگاه پالایش چند منظوره یا ریفاینر، مخلوط کن و… می شود. این فرآیند طراحی شده تا ضایعات کاغذ (روزنامه باطله، ضایعات کارتن، ضایعات مقوا، کاغذ باطله و …) به خمیر کاغذ تبدیل شود. پس از آن در بخش قالب گیری، ماشین قالب دهی یا فُرمینگ به شما کمک می کند تا خمیر به شانه تخم مرغ تبدیل شود. در مرحله اول از قالب آلومینیوم برای جذب خمیر و سپس از پمپ خلاء برای قالب گیری شانه تخم مرغ استفاده می شود.

در مرحله بعد در بخش خشک کن، شانه های قالب گیری شده تحت حرارت قرار می گیرند تا خشک شوند. در این بخش، امکان استفاده از انواع سوخت ها جهت ایجاد انرژی حرارتی میسّر است. توجه به صرفه جویی در مصرف سوخت از اهمیت بالایی در این قسمت برخوردار است.

برای دیدن

ماشین آلات نساجی

دستگاه لمینت پارچه ،امباس پارچه،کوتینگ برزنت،لمینت ملت اسپری

ماشین آلات سی ان سی

ماشین آلات صنعتی

کلیک کنید

انبار دستگاه شانه تخم مرغ :

 

انبار شانه تخم مرغ به دو دسته تقسیم می شود :

 

 • قسمت اول : نگهداری مواد اولیه‌­ای که هنوز تمیز و تصفیه نشده اند.
 • قسمت دوم: شانه‌­ تخم مرغ های تولید شده اختصاص داده می شود.

باید دقت کنیم که آلودگی­‌ کاغذ و مواد زاید باطله ها به شانه­‌ های تخم مرغ نرسد در غیر اینصورت کار تولید شانه تخم مرغ خراب محسوب می شود.

 

دستگاه شانه تخم مرغ ساده و بی دردسر :

 

به گزارش نکس ماشین : کارگاه تولید شانه تخم مرغ، حداقل به 16 نفر کارگر نیاز دارد. تمام این افراد در قسمت فرآیند تولید خمیر کاغذ، پرس نمودن و همچنین حمل و نقل فعالیت می‌کنند. ضمنا با تعدا کارگر کمتر هم این کار انجام شدنی است ولی ممکن است چند مسئولیت مختلف بر روی دوش یک نفر بیفتد.

 

انواع ماشین آلات و دستگاه های تولید شانه تخم مرغ :

 

ماشین آلات و دستگاه شانه تخم مرغ عبارتند از:

ماشین آلات تولید نیمه اتوماتیک

ماشین آلات تمام اتوماتیک

هدف نکس ماشین، تولید بهترین دستگاه ها با قابلیت رقابت با ماشین آلات مارک و وارداتی که بالاترین نرخ بهره وری و پایین ترین مصرف برق را داشته باشد است. در واقع وجه تمایز و برتری نکس ماشین در طراحی و ساخت خط تولید شانه تخم مرغ و کفی لبنیات به صرفه بودن و ثیمت تمام شده ماشین آلات و انواع خط تولید است.

 

نکس ماشین با استفاده از جدیدترین متد روز صنعت، میزان مصرف برق و هزینه های ثابت خط تولید را به کمترین میزان ممکن کاهش می دهد. همچنین با توجه به افزایش چندین برابری نرخ ارز، قیمت تمام شده دستگاه تولید شانه تخم مرغ نکس ماشین به مراتب بسیار پایین تر از دستگاه های مشابه خارجی است.

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس سلحشوری

4.8/5
نکس ماشین
اسکرول به بالا