نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع :
1399/01/24
نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع : 1399/01/24

به خدمت مشتریان عزیز میرسانیم که صنایع ماشین سازی نکس قادر به  ساخت انواع آبگیر قالیشویی با بالاترین کیفیت و استاندارد میباشد.از جمله میتوان به انواع:

آبگیرلوله ای ( ابگیرلوله ای بدون درب ،آبگیر لوله ای درب دار )،انواع مدل های آبگیر یا خشک کن دیگی، و آبگیر غلطکی اشاره کرد.

در ادامه ی مطلب شمارا با این مدل های خشک کن قالیشویی آشنا خواهیم کرد.و به قیمت آبگیرهای قالیشویی خواهیم پرداخت.

آبگیر لوله ای بدون درب و آبگیر لوله ای درب دار:

آبگیر لوله ای

صنایع ماشین سازی نکس ماشین به شما این اطمینان را میدهد که محصولی به شما ارائه میدهد که از نظر کیفیت و کمبود صدا از محصولات مشابه در بازار پیشی گرفته است.

آبگیر های لوله ای درب دار و بدون درب قابلیت این را دارند که در مدت زمان زیر پنج دقیقه بیش از ۹۸% از رطوبت فرش را بگیرند.از دیگر قابلیت های این دستگاه میتوان به بدون چروک تحویل دادن فرش اشاره کرد.لازم به ذکر است که نیازی نیست این دستگاهارا به زمین متصل کنید یعنی نیازی به پیچ و مهره کردن ندارند.

استفاده از پایه های فنری در طراحی این دستگاها لرزش ها ی دستگاه را گرفته و صداها را کاهش میدهد.

لازم به ذکر است با توجه به برنامه های داده شده به دستگاه آبگیر لوله ای ، تمام مراحل آبگیری به صورت مکانیزه و اتوماتیک انجام میشود.برای فرش های بزرگ ۲۴ متری از آبگیر لوله ای ۲۴متری استفاده میشود.

آبگیر دیگی یا آبگیر قابلمه ای:

یکی دیگر از محصولات نکس ماشین خشک کن دیگی قالیشویی است. آبگیر دیگی نسبت به خشک کن لوله ای قدیمی تر میباشد و مبنای کار آن به این صورت میباشد که فرش را چندبار تاکرده و در درون آن قرار میدهند.

با این دستگاه شما قادر خواهید بود حتی نمد و نشاسته را نیز آبگیری کنید.در مورد قابلت خشک کردن این دستگاه میتوان گفت که آبگیر دیگی میتواند تا درصد قابل توجه حدود ۹۶درصد از رطوبت فرش را جذب کند که البته نسبت به آبگیر لوله ای پایین تر است.

لازم به ذکر است این نوع آبگیر امنیت پایینی دارد و ممکن است برای اوپراتور آن خطر ساز شود.

آبگیر غلطکی:

آبگیر های غلطکی به علت طراحی خاصی که دارند برای آبگیری فرش های گران قیمت و حساس و نیز برای فرش هایی که به علت ابعاد بزرگ نمیتوانند درون آبگیر دیگی و یا لوله ای قرار بگیرند،استفاده میشود.

قیمت آبگیر قالیشویی ( قیمت خشک کن قالیشویی ) :

شما  با توجه به نیاز خود و با بیان کردن نوع آبگیر مورد نظر با  همکاران ما از:

قیمت دستگاه آبگیر،قیمت دستگاه آبگیر لوله ای،قیمت دستگاه آبگیر غلطکی،قیمت دستگاه آبگیر دیگی،قیمت خشک کن لوله ای و…

مطلع شوید.

دیگیرمحصولات ما

مطالب مشابه :
  1. reza گفت:

    مطالب قالیشویی بسیار مفید بود
    دستگاه های قالیشویی چقدر قیمت دارند؟

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید