نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع :
۱۳۹۹/۰۴/۲۲
نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع : ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

یکی از انواع دستگاه پرس وکیوم دستگاه پرس وکیوم تک سینی میباشد که خود شامل مدل های مختلفی از نظر طراحی میباشد. دستگاه پرس وکیوم را با نام های چون دستگاه پرس چوب ، دستگاه خم چوب ، دستگاه پرس ام دی اف ، دستگاه خم ام دی اف و… میشناسند.

پرس وکیوم تک سینی

این نوع از دستگاهای وکیوم دارای مدل های مختلفی میباشد که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم.

۱.دستگاه پرس وکیوم آسانسوری

طراحی این دستگاه بر روی یک شاستی میباشد که دارای یک میز کار کرد است ، قسمت کوره یا هد دستگاه که برای گرم کردن روکش استفاده میشود به کمک یک جک پنوماتیک به صورت عمودی به حرکت در می آید،

علت نام گذاری این دستگاه به پرس وکیوم آسانسوری همین حرکت عمودی بخش هد ( المنت ها ) دستگاه به کمک یک جک پنوماتیک بر روی ریل است.

این نوع دستگاه ها به سفارش مشتری به صورت :

  • پرس وکیوم آسانسوری تک جک
  • پرس وکیوم آسانسوری دو جک
  • پرس وکیوم آسانسوری چهار جک

میباشند.

پیاده سازی دستگاه اول با کمک یک جک و ریل انجام میشود و هد دستگاه بر روی یک ریل با کمک نیروی تک جک پنوماتیک حرکت میکند.

پیاده سازی نوع دوم نیروی وارد شده برای حرکت هد دستگاه بر روی ریل توسط دو جک کوچک تر نسبت به مدل اول وارد میشود.

در مدل چهار جک حرکت هد دستگاه فقط توسط جک ها انجام میشود و نیازی به ریل نمیباشد ، چار جک در چهار گوشه ی دستگاه قرار میگیرند.

پرس وکیوم تک سینی

۲.دستگاه پرس وکیوم صندوقی

دستگاه پرس وکیوم صندوقی با نام پرس وکیوم صدفی نیز شناخته میشود.طراحی این دستگاه بر روی یک شاستی میباشد و قسمت کوره یا همان هد که المنت ها درون آن قرار دارن به کمک لولا و مانند درب یک صندوق بسته میشود و بر روی میز کار قرار میگیرد.

۳.دستگاه پرس وکیوم تک سینی ریلی

در این مدل طراحی هد دستگاه بر روی یک ریل به صورت افقی به حرکت در می آید و بین دو سینی جابه جا میشود ، توجه داشته باشید که بر خلاف پرس وکیوم دوسینی یکی از میز ها قابلیت انجام پرس را دارد و میز دیگر فقط ایستگاه انتظار و گرم شدن المنت های کوره میباشد.

ابعاد سینی دستگاه وکیوم

ابعاد سینی دستگاه وکیوم به سفارش خود مشتری بستگی دارد اما ابعاد گیری استاندارد دستگاه پرس وکیوم نکس ماشین ۳۰۰*۱۴۰ و ۲۸۰*۱۴۰ و ۲۶۰*۱۴۰ و ۲۸۰*۱۲۰ و ۲۶۰*۱۲۰ میباشد.

معمولا عرض ورق های روکش pvc استفاده شده ۱۲۰ یا ۱۴۰ میباشد ، نکس ماشین به عنوان یک آپشن قابلیت تغییر ابعاد میز دستگاه آسانسوری و صندوقی شما از ۱۴۰ به ۱۲۰ را ایجاد مینماید که با این کار شما دیگر نیاز به سفارش دستگاه پرس وکیوم دوسینی با ابعاد میز های ۱۴۰ و ۱۲۰ ندارید و هزینه اضافی نمیکنید.

تمامی محصولات ما دارای ۱۲ ما گارانتی و خدامات مادام میباشند.

ماشین سازی

ساخت دستگاه پرس وکیوم تک سینی آسانسوری

[aparat id=’6VECF’]


مطالب مشابه :
برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید