آموزش نرم افزار های طراحی ماشین آلات

کاربردهای نرم افزار پاورمیل Powermill :

  • تولید پیچیده‌ ترین و حساس‌ ترین قطعات صنعتی
  • بهینه شده برای حداکثر بهره‌ وری و نرخ تولید
  • بهینه شده برای تراش‌ کاری با سرعت بالا
  • برنامه‌ریزی پیشرفته دستگاه‌های ۵محوره و سرعت بالا
  • برنامه‌ریزی فرآیندهای فرزکاری
  • بهینه سازی مسیر ابزار و پشتیبانی از ماشین‌کاری ۲ و نیم بعدی

درباره پاورمیل

(آموزش پاورمیل) پاورمیل یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های مهندسی می باشد. بسیاری از کارگاه ها و شرکت های فعال در حوزه ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی در کشور برای دستگاه های فرز و ماشینکاری و تولید G-code خود از این نرم افزار محبوب استفاده می کنند.

اطلاعات اولیه درمورد پاورمیل (PowerMill) :

پاورمیل یکی از کاراترین و مشهورترین نرم‌افزارهای سری CAM است که برای تهیه مسیر حرکت ابزار در ماشین آلات کاربرد فراوان دارد. به دلیل توانمندی های بالا و سادگی کار با آن و ارایه نتایج بی نقص در صنایع صنعتی متفاوتی همانند : قطعه سازی ابزارها ، قالب سازی ابزار ، خودروسازی ، هوافضا و… در سراسر جهان کاربرد دارد.

از این نرم افزار محبوب جهت تهیه مسیر حرکت ابزار در دستگاه ها استفاده می شود. البته در این زمینه نرم‌ افزارهای دیگری نیز وجود دارند اما بی شک برجسته ترین و بی رقیب ترین آنها نرم‌ افزار پاورمیل محصول شرکت Delcam است که به علت توانمندی های بی نظیر و سادگی کار با آن و ارایه نتایج بی نقص در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در این نرم افزار به ماشین کاری، از نوع فرزکاری نگاه تخصصی تری شده است.

نرم افزار Powermill با روش ­های مختلف ماشین کاری مثل خشن کاری ، پرداخت کاری معمولی و با سرعت بالا و تکنیک ها و ابزارهای تعریف شده و پشتیبانی گسترده از ماشین آلات معمولی و پیشرفته می تواند بهترین مسیر را جهت حرکت ابزار روی قطعه کار تعیین نماید. نتیجه این هوشمندی کاهش زمان ماشینکاری، بهبود کیفیت سطح ماشینکاری و در نهایت کاهش هزینه با بالاترین راندمان کاری می باشد. همچنین در نرم افزار پاورمیل آموزش حرفه ای برنامه نویسی فرز جهت تولید جی کد G-CODE امکان پذیر است.

درصـورت تمایل برای مشـاوره و یا درخواست آموزش پاورمیل می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر باما درتماس باشید

شماره تماس09190749070
مهندس سلحشور09120452250
اینستاگرامNexMachine@
ایمیلinfo@nexmachine.ir

آموزشی

آموزش powermillآموزش پاورمیلآموزش پاورمیل powermillآموزش پاورمیل در صنعتآموزش پاورمیل ضنعتیپاورمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *