نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع :
1399/01/24
نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع : 1399/01/24

گردان خودرو

صفحه گردان خودرویی (turn table) که آن را ویترین چرخان اتوگالری، سن چرخشی و یا صفحه مدور خودرو نیز می نامند به دو دسته کلی نمایشگاهی و پارکینگی تقسیم می شود.

سال هاست که صاحبان کالا برای عرضه و معرفی محصولات خود نیاز به نشان دادن محصول مورد نظر خود دارند تا محصولات خود را به معرض نمایش بگذارند، حال این محصولات هرچه زیباتر نمایش داده شود و جلب توجه بیشتری کنند، درصد فروش نیز به همان نسبت افزایش می یابد.

صفحه گردان خودرو راه حلی ایده آل برای تغییر جهت در پارکینگ های کوچک و دارای فضای کم میباشد.صفحه گرداننده خودروی شما را به هر سمت ( راست – چپ )تا ۳۶۰ درجه میچرخاند ( به هر میزانی که خودتان بخواهید ).

صفحه گردان یک دستگاه میباشد برای استفاده بهینه از فضا برای مکانهایی که فضایی کافی برای گردش ماشین ندارند.

سکوی گردان نمایشگاهی:

تبلیغ محصولات در نمایشگاه ها باید دلنشین و زیبا باشد.به کمک سکوی گردان نمایشگاهی به صورتی سه بعدی و با حرکتی چرخان تمامی خصوصیات خودرو به مشتریان نشان داده میشود که ماندگارترین تصویر ذهنی و نیروی غریزه ی خرید زیبایی ها را در مشتریان ایجاد میکند.

انواع صفحه گردان:

نمایشگاه و پارکینگی

مشخصات فنی صفحه گردان خودرو:

اصلی ترین مشخصات این ماشین گردان ها به اینگونه است که می توان از قطر صفحه مدور کم تر از ۲ متر برای یک ماشین سواری الی ۱۵ متر برای ماشین های سنگین تولید شود و شناسه ی بعدی از نظر وزنی می باشد که از وزن کم تر از ۲ تن آغاز شده و تا ۲۰ تن می تواند ساخته و شود که این ابعاد نیز در موارد خاص می تواند بیشتر شود.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید.

مطالب مشابه :
برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید