آدرس

تهران-قرچک-پوئینک جنوبی

تعمیر ماشین آلات

تعمیر ماشین آلات صنعتی

 تعمیر ماشین آلات صنعتی سنگین

خیلی از افراد با داشتن سرمایه ای که حاصل دست رنج آنهاست در جستجوی راه اندازی شعلی پرسود هستند که علاوه بر خودشان، چند نفر دیگر هم صاحب کسب و کار و درآمد شوند. عمده کار شرکتارائه مشاوره رایگان و آگاهی لازم در حوزه کارتن سازی و راه اندازی خط تولید کارتن سازی می باشد. راه اندازی کارگاه کارتن سازی علاوه بر درآمد و سود نسبتا خوبی که دارد، باعث می شود چند نیروی کار هم در کارگاه مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند!  

وقتی صحبت از تعمیر و نگهداری برق و مکانیکی و تعمیر ماشین آلات سنگین است ، بسیاری از شرکت ها نمی توانند با پیچیدگی لجستیکی یک سرویس تعمیر ماشین آلات صنعتی در برابر موفقیت مقاومت کنند .

انجام موفقیت آمیز در بسیج دستگاه سنگین وظیفه ، از جمله دیگر وظایف مهم مانند دست زدن و بلند کردن ، بستگی به ارزیابی تک تک جنبه های بار و حجم آن دارد. در nex machine ما ارزش دارایی شرکت شما را می فهمیم ، بنابراین ضروری است که خدمات تعمیر ما آن را با دقت انجام دهند.

ابزارآلات ، وسایل نقلیه و منابع تجهیزات به همراه نیروی انسانی شایسته ای که باید چنین فعالیتهایی را در نظر داشته باشد بخشی از تخصص شرکت نکس در این بخش است و این امر به عنوان اولین شرکت خدمات تعمیر ماشین آلات سنگین در رده های بعدی قرار دارد . شرکت ما با داشتن پایگاه در تهران ، در زمینه تعمیرات برقی و مکانیکی ماشین آلات سنگین در سراسر کشور پیشرو است 

تعمیر ماشین آلات صنعتی

تعهد ما برای ارائه به موقع خدمات تعمیر ماشین آلات سنگین با هدف جلوگیری از هزینه های اضافی برای فعالیت های تجاری شما و کاهش زمان توقف در فرایندهای تولید است. برای ما ، وقتی نوبت به تعمیر ماشین آلات صنعتی می رسد ، همه چیز مربوط به مراحل کار ، سرعت کار ، هماهنگی دقیق و آموزش مداوم برای کارمندان ما است.

تعمیر ماشین آلات صنعتی

هزینه‌های نگهداری و تعمیر ماشین آلات از جمله عمده‌ترین هزینه‌های جاری یک کارخانه یا کارگاه صنعتی می‌باشند. نکس ماشین با بهره‌گیری از دانش متخصصان داخلی و با هدف ارزان‌سازی هزینه‌های تولید، خدمات زیر را در حوزه تعمیر و بازسازی ماشین‌آلات صنعتی ارائه می‌دهد:

 

بازسازی دستگاه‌های فرسوده

تعمیـر و یا تعویـض قطعات معیـوب

نوسازی خط تولید جهت بالا بردن راندمان ماشین‌آلات

بهینه‌سازی عملکرد دستگاه‌های کارکرده جهت بالا بردن ظرفیت تولید

تعمیر ماشین آلات صنعتی، ماشین آلات نساجی و دستگاه CNC 


 

برای مشاوره و یا درخواست تعمیر ماشین آلات صنعتی از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

اسکرول به بالا