نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع :
1399/02/13
نویسنده : yousef rezazadeh
موضوع : 1399/02/13

آموزش آرتکم (artcam) یک نرم افزار توانمند و قدرتمند و با قابلیت های خاص و منحصر به فرد می باشد که در کار با ماشین آلات صنعتی کاربرد زیادی دارد.

ارتکم قابلیت دارد با سرعت و به آسانی، مدل ها و محصولات چند بعدی را با کیفیت مطلوب بر اساس نقشه های چندبعدی برداری یا bitmap بسازد.

ضمنا با استفاده از این نرم افزار ( آرتکم) می توانید نقشه و تصاویر مدنظر خود را در کوتاه ترین زمان برای ساخت و تولید با دستگاه های صنعتی را آماده کنید.

آموزش آرتکم

آموزش آرتکم (art cam) در ماشین سازی و حرفه ای شدن در بازار کار!

تیم تخصصی و گروه تولیدی ماشین سازی نکس ماشین با ارانه خدمات آموزشی، مشاوره تخصصی و طراحی کسب و کار شما را بهبود می بخشند.

گروه طراحان با عرضه طرح های منحصر به فرد و آماده اجرا، کارکرد حرفه ای دستگاه شما را تضمین می کنند.

با قدم گذاشتن به دنیای حرفه ای ها تنها چند کلیک فاصله دارید…

دوره ها و کلاس های آموزش آرتکم (artcam) :

باتوجه به تقاضای دوستان مبنی بر آموزش آرتکم (artcam) و پس از بررسی های تخصصی نکس ماشین به این نتیجه رسید که کلاس های آموزش تخصصی نرم افزار جامع آرتکم (art cam) را به تمام مشتریان و عموم مردم به صورت خصوصی و برگزاری کلاس های دوره ای برگزار نماید.

اپراتوری ماشین آلات صنعتی و آموزش آرتکم (art cam) :

در این کلاسها  کلیات نرم افزار بطور اجمالی تشریح می شود. برای کسانی که هیچ آشنایی با نرم افزار آرتکم ندارند می تواند دوره ای بسیار مفید و کارا باشد.

نکس ماشین و آموزش آرت کم (art cam) :

ما در این کلاس ها ابتدا نحوه نصب آرتکم و سپس کار با منوهای اصلی نرم افزار را تشریح کرده می شود . کار روی سه ماژول اصلی Bitmap ، Vector و Relief را توصیف نموده ایم. در پایان نیز طراحی سه بعدی و نحوه ماشین کاری و تعریف ابزار برای این کار رابه صورت کاملا حرفه ای تشریح می کنیم. بدیهی ست پس از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود به صورت کاملا حرفه ای با نرم افزار آرتکم کار کنید. و کسب درآمد خود را شروع کنید.

لطفا جهت شرکت در کلاس ها و آموزش نرم افزار آرتکم با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

ویدیو آموزش آرتکم :

[aparat id=’OEBtW’]

مطالب مشابه :
برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید